Stavíte, rekonstruujete domov či kancelář?

Poradíme, jak zařídit nový interiér, pomůžeme s návrhem interiéru i s jeho realizací.

Chci vědět víc

Ing. Michaela Černá

Návrh a realizace interiérů je především o psychologii, navázat kontakt s těmi, kdo v interiéru bydlí a poznat jejich potřeby a přání.

Michaela Černá - vizitka


Design je krásná věc, a design interiéru je krásná práce. Profesionální zařizování interiérů bytovým designérem je v našich krajích poměrně mladou disciplínou, dříve byl tento obor doménou především specializovaných architektů.

Současná společnost, a lidé v ní, chtějí žít v příjemném prostředí, bydlet v moderním interiéru, ale mnohdy si neví rady, jak jej zařídit nebo změnit. Na trhu dnes existuje nekonečné množství možností, jak zvelebit různé interiéry, nepřeberné množství materiálů, barev atd., že je těžké se zorientovat a rozhodnout se. Televizní pořady a časopisy zaměřené na bydlení inspirují, zároveň také ukazují práci interiérových designérů. Možná právě proto se tento obor stále více dostává do podvědomí lidí, kteří neváhají interiérového designéra oslovit.

Interiérové studio MICHAELA|HOME|DESIGN, jehož stránky jste právě navštívili, Vám připraví návrh interiéru i realizaci přesně na míru, s respektem k Vašim potřebám a přáním. Naleznete jej v Plzni. A i když podstatnou část práce tvoří především interiéry Plzeň a blízké okolí, pole působnosti studia jsou neomezené. 

Ať už v rámci projektu interiéru žádáte zcela nový design interiéru, vč. 3D návrhu interiéru, kompletní rekonstrukci bytu na klíč či je pro Vás dostačující jen pomoc s vybavením interiéru, vždy je cílem, aby se Vám příjemně žilo i po změně a cítili jste se v novém dobře. Zajistíme Vám i rekonstrukce Vašeho bydlení na klíč. Jsme si vědomi toho, že rekonstrukce domu nebo rekonstrukce bytu je náročná činnost, která klade velký důraz především na organizační schopnosti. Vždy je nutné zabezpečit hladký průběh všech prací a sladit veškeré stavební činnosti tak, aby vše na sebe správně navazovalo a realizace interiéru byla v termínu dokončena.

Neváhejte proto kontaktovat naše studio, jsme připraveni pomoci i s Vaším malým či velkým projektem. "Naší inspirací, nechť nám jsou naše domovy a naši nejbližší."

 

První informativní schůzka je bezplatná

Zajímá vás cestování a chcete se dozvědet víc? Navštivte můj blog ITÁLIE OSOBNĚ.