Drobečková navigace

Úvod > Rekonstrukce

Rekonstrukce interiéru

Interiérové studio MICHAELA|HOME|DESIGN Vám připraví návrh interiéru. Tím ale nabídka nekončí. Dalším logickým krokem je samotná rekonstrukce interiéru, či jeho modernizace. Pro interiérového designéra je totiž vždy velkou výzvou, když může představy „na papíře“ převést do reality a vidět proměnu interiéru dle svého návrhu.

Rekonstrukce interiérů, ať už jde o kompletní rekonstrukci bytu a domu či jen o úpravu interiéru, především znamená sladit veškeré činnosti a práce tak, aby na sebe bez prodlení navazovaly. Rekonstrukce pokoje nemusí vždy znamenat totální proměnu. I nepatrná úprava interiéru, ve smyslu pořízení nového nábytku, jinak barevných závěsů, zajímavých záclon či doplňků, může proměnit interiér k nepoznání.

Zrealizovat rekonstrukci obýváku, kuchyně či jiné místnosti není jednoduchý úkol. Na trhu dnes existuje obrovská nabídka, ze které je někdy těžké si vybrat. Proto je tu pro Vás interiérové studio MICHAELA|HOME|DESIGN, které pomůže nejen s výběrem, ale především pro Vás zajistí celkovou rekonstrukci na klíč.

Kontaktujte nás