Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Vizitka

middle-portrait[1].png

Vizitka

Jmenuji se Michaela Černá a založila jsem studio interiérového designu MICHAELA|HOME|DESIGN, jehož stránky jste právě navštívili. Návrhům interiérů se věnuji řadu let.

A jak to vlastně začalo? Prvním vlastním bydlením, pak dalším, pomoc přátelům s jejich bydlením, dalším vlastním bydlením… I když mě životní osudy zavály i do jiných oborů, včetně ekonomického, kterému se i nadále věnuji, design interiéru mě provází vlastně celý život; byl, je a vždy bude můj velký koníček. A když uzrál čas, rozhodla jsem se využít svých znalostí a zkušeností a věnovat se interiérovému designu šířeji a nabídnout své služby na trhu.

Narodila jsem se v Plzni. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu strojnickou (1996), dále jsem studovala na Ekonomické fakultě ZČU v Plzni (2002, Bc.) a na Provozně-ekonomické fakultě ČZU v Praze (2009, Ing.).

Pravidelně navštěvuji semináře z oblasti interiérového designu a v r. 2019 jsem dokončila roční kurz interiérového designu na DesignŠkole v Praze.

Interiérový design se především musí dělat srdcem. Díky tomu, že to je stále především můj koníček, dívám se na každý interiér jako na vlastní a hledám způsoby, jak jej udělat nejen hezkým, ale i pohodlným a funkčním. Dosažené technické i ekonomické vzdělání mi je v tomto velkou oporou. 

Motto:

„Maminko, ty jsi mi udělala takový krásný pokojíček a já bych strašně chtěla, abys i jiným dětem dělala takové krásné pokojíčky jako mně!“

Kontaktujte nás